Kilka dni temu odbyło się spotkanie szkoleniowe dla grupy partnerów handlowych związane z rozpoczęciem nowego rozdziału w dystrybucji marki Audio Physic w Polsce. Od trzech miesięcy firma Voice opiekuje się tą marką na rynku polskim i czeskim.

Był to też dobry moment na przybliżenie oferty duńskiego producenta kolumn głośnikowych z Kopenhagi - marki Audiovector.

Wykłady szkoleniowe z ramienia Audio Physic GmbH zapewnili: Dieter Kratochwil (CEO) oraz odpowiedzialny za wszystkie dotychczasowe i nowe projekty Manfred Diestertich (R&D Manager). Warszatom towarzyszyły prezentacje nowego produktu - CODEX (wprowadzenie na rynek nastąpi w ciągu 8 tygodni). Było to spotkanie podsumowujące 30-lecie tej doskonale znanej manufaktury z Brilon, której produkty niezmiennie sygnowane są tabliczką Made in Germany.

Rodzinna firma Audiovector, co Mads Klifoth (CEO) podkreślał często w swojej prelekcji także chce być kojarzona, z tym, że najwyższą jakość i standard produktów zapewnia tylko wytwarzanie ich tam gdzie zostały one wymyślone i stworzone po raz pierwszy czyli ponad 37 lat temu w Danii.

Mads Klifoth zaprezentował najmłodszą serię produktów QR, która dzięki wielu udoskonaleniom zastąpi w ofercie serię X3.

Poza typowymi wykładami, nasi goście znaleźli czas, by zaprezentować swoje modele przygotowane na 2016 rok w pełnym systemie muzycznym.