Może się wydawać, że subwoofery nie mają szans na tytuł produktu roku w starciu z całą drobną, przenośną elektroniką, święcącymi triumfy gramofonami czy wszechstronnymi kolumnami. Nic bardziej mylnego, jak się okazuje.

W najnowszym zestawieniu portalu TONEaudio zwycięzcą tytułu Product of the Year 2017 został subwoofer REL Acoustic 212/SE. "Moglibyśmy bez końca rozwodzić się na temat technikaliów skrywanych we wnętrzu 212SE, jednak z pozycji fotela w pokoju odsłuchowym wszystko sprowadza się do jakości przekazu i poziomu detali. 1.6-litrowy silnik Kia przy dobrych wiatrach generuje moc rzędu 150 KM, a 1.6-litrowy silnik w bolidzie F1 - prawie 900 KM. Proszę zrozumieć mnie dobrze, REL to Ferrari F1 w świecie reprodukcji niskich brzmień" (fragment recenzji z TONEAudio).

Pełna lista nagrodzonych w plebiscycie urządzeń, z 212/SE na czele stawki, dostępna jest TUTAJ. Recenzja, na podstawie której podjęto decyzję o przyznaniu tytułu produktu roku 212/SE, w języku angielskim, dostępna jest TUTAJ.

Więcej o subwooferze 212/SE dowiesz się na stronie produktu.

Nagrodzony subwoofer jest do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki REL Acoustics.