Mobile Fidelity Sound Lab od założenia w 1977 roku jest bezdyskusyjnym pionierem i liderem na polu doskonałego brzmienia. Firma, stworzona przez zapalonych audiofili, za główny cel obrała sobie dostarczanie doskonale brzmiących, jak najwierniejszych oryginałom nagrań, które będą mogły w pełni prezentować możliwości oferowane przez sprzęt audio. W swojej historii, Mobile Fidelity pozostało wierne tej drodze, ustalając audiofilskie standardy obowiązujące po dzień dzisiejszy.
W odpowiedzi na ciągły rozwój sprzętu hi-fi oraz technologii rejestracji dźwięku Mobile Fidelity bezustannie ulepsza swoje standardy produkcji, skupiając się obecnie na winylach, Super Audio CD, CD pokrytych 24-karatowym złotem oraz akcesoriach pomagających w kalibracji gramofonu oraz utrzymaniu nośników w jak najlepszym stanie.

Amerykanie z MoFi nie tylko skupiają się na brzmieniu płyt, również kwestia samego wydania jest dla nich niezmiernie ważna. Oto film prezentujący przykład dbałości o jakość wydania płyty, w tym przypadku jest to box "Kind of Blue" Milesa Davisa.

Mobile Fidelity wierzy, że system masteringu powinien być całkowicie neutralny. Ideą kryjącą się za tym jest wyciągnięcie na wierzch tak wielu informacji zawartych na oryginale jak tylko to możliwe, bez dodatkowego koloryzowania czy użycia sztucznych efektów.
Po dziś dzień Mobile Fidelity Sound Lab, jednej z niewielu niezależnie zarządzanych firm inwestujących w badania i rozwój technologii audio, udaje się wyprzedzać obowiązujące standardy.

Teraz rewelacyjnie brzmiące płyty winylowe i CD (tak SACD, jak i te wydawane na złocie) oraz akcesoria od Mobile Fidelity można kupić na voiceshop.pl: PŁYTYAKCESORIA.