Piotr Metz, redaktor naczelny działu muzycznego Radiowej Trójki, zaprezentuje na specjalnych prelekcjach podczas Audio Video Show audiofilską firmę fonograficzną Mobile Fidelity z USA. Specjalizuje się ona w wydawaniu najwyżej jakości zarówno od strony edytorskiej jak i brzmieniowej, płyt winylowych, SACD, CD GOLD tłoczonych na złocie oraz akcesoriów. Pan Piotr jak przystało na prawdziwego fana The Beatles, rozpoczął swoją znajomość z firmą od zakupu wydanego przez nią boksu z The Beatles. Przestawi on historię Mobile Fidelity, wprowadzi w tajniki ich produktów oraz zaprezentuje muzykę The Beatles. 

Prelekcje odbędą się w dniach: piątek 17.11.17 godzina 15:00-16:00, sobota 18.11.17 godzina 17:30-18:30, niedziela 19.11.17 godzina 13:00, na Stadionie PGE Narodowym w sali SkyBox 136.

Tak wygląda dbałość o edytorskie szczegóły wydawnictwa Mobile Fidelity.

Audio Video Show to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu audio-video w Europie. Na targach można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych takich jak m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty. Tegoroczna impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada.
Audio Video Show 2017 przyniesie w ekspozycjach firmy Voice niejedną premierę. Na Stadionie Narodowym, w trzech salach SkyBox i trzech stoiskach otwartych przedstawimy to, co najciekawsze z marek: Pro-Ject, Primare, REL, Audiovector, Audio Physic, Chord Electronics, Cabasse, Hana i Cardas Audio. Tak samo jak w zeszłym roku na stoisku otwartym FANALOG.PL będą przygotowane do kupienia setki wyjątkowych płyt winylowych oraz cała masa drobnych akcesoriów do płyt i gramofonów. analogowych. Produkty Pro-Ject, Primare, REL, Audiovector, Audio Physic, Chord Electronics, Cabasse, Hana i Cardas Audio oraz płyty winylowe są do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci dealerskiej.