Firma REL, producent najlepszych subwooferów na świecie wprowadził do oferty nowe produkty.

 

G1 MkII

 


W kolejnej odsłonie subwoofera zachowano klasyczny, precyzyjnie zaprojektowany krzywoliniowy kształt obudowy, którego celem jest tłumienie fal stojących przemieszczających się do tyłu obudowy.
Głośnik, będący sercem i duszą każdego REL-a, został zasadniczo zmodernizowany pod kątem większego skoku wzdłużnego, bardziej elastycznego zawieszenia i zdolności do pracy z większą dynamiką. Nowa wersja jest w stanie wygenerować ciśnienie akustyczne na poziomie 112 dB. G1 MKII poszerza horyzonty wydajności oryginału pod każdym względem, zachowując jednocześnie jego główne atuty – dostojne piękno połączone z dużą mocą.
Wzmacniacz jest wykonany w klasie A/B o mocy 600 W z nowymi ogranicznikami, które pozwalają na dostarczanie prawie 40% mocy więcej bez kompresji.

 

No. 25

 


Nowy flagowiec serii Reference
No. 25 łączy w sobie 1 000 W mocy ultra solidnego wzmacniacza z bardzo lekkim, perfekcyjnie zbalansowanym przetwornikiem referencyjnym o wielkości 15" z membraną z włókna węglowego. Całość nadzorują legendarne zestawy filtrów oraz prawnie zastrzeżone zwrotnice z 2 oddzielnymi korektorami parametrycznymi, co daje niezwykle płaską charakterystykę w pomieszczeniu, zachowując szybkość i rozdzielczość brzmienia, z których znane są nowoczesne produkty REL.
Obudowa wykonana jest z 30mm australijskiego MDF, dodatkowo zastosowano dodatkowe usztywnienia w celu minimalizacji rezonansów wewnętrznych.
No. 25 ma wbudowany odbiornik bezprzewodowy LongBow™. Koncepcja polega przesyłaniu sygnału bez kompresji, czego rezultatem jest niewiarygodna dynamika oraz niskie zejście basu bez kabli, a jakość przekazywanego dźwięku jest porównywalna do konstrukcji wymagających połączenia przewodowego, stosowanego przez konkurencję. 

Subwoofery dostępne są w sklepie voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki REL.