Już po raz szósty gramofon marki Pro-Ject otrzymał prestżową nagrodę stowarzyszenia EISA za najlepsze urządzenie 2015/2016.

EISA to unikalne stowarzyszenie blisko 50 magazynów specjalizujacych się w tematyce: Audio, Kina Domowego, Wyświetlaczy i Wideo, Fotografii, Elektroniki Samochodowej, Urządzeń Przenośnych, pochodzących z ponad 23 europejskich krajów. 

Gramofon The Classic, przygotowany z okazji 25-lecia firmy, nawiązuje swoim wyglądem do nieprzemijającej tradycji analogu, ale skrywa też wiele najnowszych rozwiązań, które zapewniają zarówno lepsze brzmienie, jak i łatwiejszą obsługę. Główna płyta chassis spoczywa wewnątrz eleganckiej drewnianej ramy, na sześciu elastomerowych kulach redukujących transmisję drgań; również talerz, wycięty z aluminiowego plastra, został wytłumiony podobnym materiałem, zaaplikowanym w specjalnie przygotowane wycięcia. Gramofon jest wyposażony w hybrydowe ramię aluminiowo-karbonowe o parametrach, które umożliwiają uzyskanie brzmienia jeszcze wyższej klasy, przy zastosowaniu odpowiednio dobranej wkładki. To jeden z najbardziej stylowych, żywo grających i przyjemnych gramofonów. Nowy klasyk!

Zobacz więcej na: EISA

Gramofon jest do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Pro-Ject.