Chord Electronics MOJO - dzierży już nagrodę Stowarzyszenia EISA.

Mojo to USB-DAC i wzmacniacz słuchawkowy, rozmiarów kieszonkowych, ale o potężnych możliwościach, opartych na technice zaczerpniętej z high-endowych DAC-ów Chorda.
Aluminiowa obudowa, ozdobiona manipulatorami, których zmieniające się kolory kodują uruchomione funkcje, jest wypełniona zaawansowanymi przetwornikami i procesorami zapewniającymi kompatybilność z PCM do 768 kHz i DSD do DSD256. Z modułami akceptującymi karty SD, transmisję Wi-Fi i Bluetooth, powstała świetna mieszanka – wszechstronności i jakości dźwięku.
Mojo jest symbolem najwyższej klasy urządzenia typu mobile DAC, to rasowy fighter w dziedzinie obróbki sygnału. W pełni przenośny słuchawkowy DAC z trzema wejściami cyfrowymi, który bez problemu i konieczności instalacji sterowników współpracuje zarówno ze smartfonami i tabletami (Android, iOS), jak i z komputerem czy dowolnym źródłem sygnału optycznego. Autentyczną sensacją jest jednak co innego: to jak wyrafinowany dźwięk proponuje ten maluch – już nawet nie w kategorii urządzeń mobilnych, ale w ogóle.
 

Urządzenie jest do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Chord Electronics.