Elegancja zrodzona z harmonii prostoty i ciągły technologiczny rozwój - te myśli przyświecały duńskim projektantom i inżynierom tworzącym najnowszą, zrewolucjonizowaną serię kolumn QR.

Przedstawiamy opublikowany w magazynie InfoAudio wywiad, w którym Mads Klifoth - kierujący firmą Audiovector tłumaczy dlaczego najnowsza, mająca dziś premierę seria QR może stać się kluczową w ofercie duńskiego producenta. 

INFOAUDIO: Jakie są plany na przyszłość Audiovectora? 

Mads Klifoth: Zobaczycie wkrótce kilka nowych produktów. Pokażemy je w najbliższych latach. Oczywiście planujemy utrzymywać się przed konkurencją. Będąc w 100% rodzinną firmą, jesteśmy teraz rzadkim gatunkiem. Nie chcemy obcego kapitału i nie zamierzamy robić tanich rzeczy. Wszyscy to robią: plastikowe głośniki po 300 EUR, ale to nie nasza liga. My skupiamy się na robieniu produktów z grupy Hi-End, tak jak to robiliśmy zawsze, to nasze DNA i nasza tradycja. Tak właśnie mi powiedział mój tata, kiedy miałem 5 lat: "... będziemy produkować zarówno kolumny pasywne, jak i aktywne, czy bezprzewodowe wysokiej jakości. QR jest dolną półką w naszej ofercie, a nadal są to świetne produkty w swojej cenie... i na dodatek ręcznie produkowane w Danii.

Pełny wywiad w magazynie InfoAudio tutaj.

Produkty serii QR są do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Audiovector.