Fanalog.pl i Voice przeprowadziły konkurs, w którym nagrodą były wejściówki na imprezę Audio Video Show. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: którym produktom marki Pro-Ject została w tym roku przyznana nagroda EISA?

Prawidłowa odpowiedź to: DAC/wzmacniacz słuchawkowy Pro-Ject Pre Box S2 Digital oraz gramofon (Best Value) Pro-Ject Essential III Flexi-Range.

Wśród uczestników, którzy  poprawnie odpowiedzieli na to pytanie rozlosowaliśmy 10 wejściówek na Audio Video Show. Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców:
Jarosław Topolski, Krystian Raczek, Jakub Okrój, Waldemar Zawadzki, Krzysztof Kowalczyk, Jarek Kucki, Daniel Nalborczyk, Łukasz Owerwkowicz, Zbigniew Piotrowski, Tomasz Ludwikowski.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zwycięzcom gratulujemy!

Audio Video Show - to największe w Polsce targi sprzętu audio-video, gdzie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych jak m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty. Tegoroczna impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. Nie mogło nas tam zabraknąć! Audio Video Show 2017, przyniesie w ekspozycjach firmy Voice niejedną premierę. Na Stadionie Narodowym, w trzech salach SkyBox i trzech stoiskach otwartych przedstawimy to, co najciekawsze z marek: Pro-Ject, PrimareRELAudiovectorAudio PhysicChord ElectronicsCabasseHana i Cardas Audio. Tak samo jak w zeszłym roku na stoisku otwartym FANALOG.PL będą przygotowane do kupienia setki wyjątkowych płyt winylowych oraz cała masa drobnych akcesoriów do płyt i gramofonów. analogowych. Warto do nas zajrzeć przygotowaliśmy naprawdę wyjątkowe oferty. Produkty  Pro-Ject, Primare, REL, Audiovector, Audio Physic, Chord Electronics, Cabasse, Hana i Cardas Audio oraz płyty winylowe są do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci dealerskiej.