Ta płyta zaczyna się tak:
,,To trochę zabawne, to uczucie w środku. Nie jestem jednym z tych, którzy skrywają swoje uczucia. Nie mam pieniędzy, lecz gdybym je miał, kupiłbym duży dom, w którym byśmy zamieszkali. Gdybym był rzeźbiarzem, a nie jestem, lub robił zamieszanie w objazdowym show. Wiem, że to niewiele, lecz to najlepsze, co mogę zrobić. Podarować moją piosenkę - tylko dla ciebie. Możesz powiedzieć wszystkim, że to jest twoja piosenka. Nie jest skomplikowana i właśnie ją ukończyłem. Mam nadzieję, że się nie gniewasz, że ująłem w tych słowach, jak wspaniałe jest życie z tobą. Siedziałem na dachu i ciężko mi szło. Nie było łatwo napisać tych kilka wersów. Lecz nawet słońce mi pomagało. Dla osób takich jak ty, dla których wciąż chcę to robić. Więc wybacz, że zapomniałem, lecz taki już jestem, czy twoje oczy są zielone czy niebieskie, lecz chcę powiedzieć, że są najsłodsze jakie kiedykolwiek widziałem" "Your Song”  - przełomowy utwór z drugiej solowej płyty wokalisty "Elton John" (1970 rok), który wypromował macierzystą płytę oraz zainicjował wielką karierę muzyka. To jedna z najlepszych piosenek o uczuciach w historii muzyki popularnej, stanowiąca wzór dla przyszłych pokoleń, w jaki sposób powinno się pisać utwory. W 1992 roku artysta został wprowadzony wraz ze swoim długoletnim współpracownikiem (Berniem Taupinem, odpowiedziałnym za teksty piosenek), do Songwriters Hall of Fame, w 1994 do Rock and Roll Hall of Fame. W 2013 otrzymał (powtórnie z Beniem Taupinem) Johnny Mercer Award od Songwritters Hall of Fame. W 1996 jako jedyny w historii kompozytor muzyki rozrywkowej otrzymał nagrodę Royal Academy of Music.
Od 1969 roku do chwili obecnej wydał ponad trzydzieści znakomitych płyt .Najlepsze z nich, to: ,,Tumbleweed Connection” (1970), ,,Madman Across the Water” (1971), ,,Honky Hateau” (1972), ,,Captain Fantastic and the Brown Dirt Cowboy” (1975), ,,Blue Moves”(1976), ,,To Low for Zero” (1983), czy perfekcyjny ,,Goodbye Yellow Brick Road” (1973) w 2003 roku sklasyfikowany na 91 miejscu listy 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone. Piosenka ,,Candle In The Wind 1997” (z nowym tekstem Berniego Taupina), zaśpiewana przez Eltona na pogrzebie księżnej Diany, wydana jako singiel wraz z piosenkami ,,Something About The Way You Look Tonight” i ,,You Can Make History (Young Again)”, stała się najszybciej sprzedającym się singlem w Wielkiej Brytanii, natomiast w USA  uzyskała status jedenastokrotnej platynowej płyty, co czyni ,,Candle In The Wind 1997” jedyną płytą w Stanach sprzedaną w ponad dziesięciomilionowym nakładzie oraz pierwszym i jedynym diamentowym singlem w dziejach.
W tym roku otrzymujemy przekrojowy album kompilacyjny zawierający 21 najznamienitszych utworów Eltona Johna. Ukazuje artystę na różnych etapach kariery i jednoczęśnie zaprasza do zaznajomienia z całą twórczością najlepszego ,,rzemieślnika" w historii muzyki popularnej. Uwaga - w  epoce baroku podobnym epitetem określano Jana Sebastiana Bacha, uznanego dziś za jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach muzyki...

Płyta wydana bardzo starannie w grubej, rozkładanej, lakierowanej tekturze.

 

Płytę 2LP kupisz na voiceshop.pl