Zintegrowany wzmacniacz sieciowy Cabasse Stream AMP

Bardzo nowoczesny i funkcjonalny zestaw stereo, doskonale pasujący do nowoczesnych, eleganckich pomieszczeń, w których najważniejsza jest nie tylko jakość brzmienia, ale też estetyka i funkcjonalność systemu stereo.

Obsługa wzmacniacza jest wyjątkowo intuicyjna i prosta. Możemy to robić za pomocą dostarczanego w zestawie pilota, ale jeszcze wygodniej będzie nam użyć darmowej aplikacji sterującej na systemy IOS oraz ANDROID.

Wzmacniacz Cabasse Steram AMP, poza wejściem sieciowym LAN, posiada też BLUETOOTH APTX, WIFI. dwa wejścia analogowe RCA, wejście cyfrowe optyczne, oraz wejście analogowe mini JACK. Dodatkowo mamy wyjście analogowe RCA oraz wyjście na subwoofer. Do kompletu mamy też BLUETOOTH APTX i WIFI.

Podstawowymi zaletami Cabasse StreamAMP są prostota użytkowania i szeroka gama zastosowań. Pliki muzyczne (w formatach WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC i MP3 w jakości 24-bit/96kHz) mogą być przesyłane za pomocą połączenia Wi-Fi lub kabla ethernet. StreamAMP poradzi sobie również z muzyką przechowywaną na tabletach i smartfonach, a to dzięki łączności Bluetooth i obsłudze NFC

Do wzmacniacza można podłączyć każde zestawy głośnikowe lub dedykowane SURF.

Urządzenia można kupić na voiceshop.pl oraz w autoryzowanej sieci punków sprzedaży Cabasse.