Nowa odsłona bardzo rozpoznawalnych głośników firmy Cabasse

Baltic 4 to jedyny 3-drożny głośnik współosiowy na Świecie. Baltic, od czasu premiery oferował pełnozakresowy dźwięk z jednego punktu. Czwarta wersja jest wyposażona w nowo zaprojektowany trójdrożny głośnik, który na nowo definiuje dźwięk z głośnika wspólosiowego, bardziej jednolitego i uniwersalnego. Baltic 4, nowy, wyjątkowy, wyprodukowany we Francji.

Chęć poprawy głośnika Baltic w tej samej obudowie sferycznej o średnicy 27cm zmusiło zespół Cabasse do ponownego opracowania głośnika koncetrycznego od podstaw, włącznie z opracowaniem nowych membran. Nowe koncentryczne membrany tworzą z profilu stałą krzywiznę, oferując bardziej promieniową powierzchnię i nie generują prawie żadnych dyfrakcji z obszarów promieniowania. Homogeniczność i czystość dyfuzji od wysokich do niskich częstotliwośći są stałe. Większa bezkompromisowa sztywność pozwala na zastosowanie nowych, mocniejszych magnesów co w znacznym stopniu przyczyniło się do zwiększenia efektywności. Wszystkie elementy produkowane są we Francji.

Procedury pomiarowe Cabasse w komorze bezdechowej wykonywane są na osi odsłuchu oraz w obszarze 360° wokół głośnika. Ma to na celu osiągnięcie doskonałej kierunkowości oraz energii rozprowadzania dźwięku zgodnie z zasadą Cabasse HDSE (Jednorodny Rozkład Energii Sonicznej). Dzięki tej technologii dżwięki bezpośrednie jak i odbite są precyzyjne, dobrze integrują się ze sobą, a scena dźwiękowa jest obszerna i stabilna.

Głośniki dostępne są w wersjach podłogowej, podstawkowej oraz naściennej.

Szczegóły na naszych stronach:

http://cabasse-audio.pl/produkt/baltic-4-on-stand.html

http://cabasse-audio.pl/produkt/baltic-4-on-base.html

http://cabasse-audio.pl/produkt/baltic-4-on-wall.html

 

Produkt jest do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Cabasse.