Audiovector SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition

Najnowszą konstrukcję Audiovector SR 3 Arreté Raw Surface Limited Edition można określić jako wyjątkową i niezwykle nowatorską za sprawą surowego wykończenia obudowy z betonu powierzchniowo woskowanego oraz kontrastującymi z powierzchnią detalami, wykończonymi 24-karatowym złotem.

NOWOCZESNY WYGLĄD

Nowoczesne trendy we wzornictwie zastosowane przy projektowaniu tych głośników decydują o ich bezkompomisowym stylu i sprawiają, że są one dla ludzi, którzy na równi cenią sobie doskonały dźwięk i perfekcyjny design. Powstały w limitowanej liczbie zaledwie 100 par. Przez ponad 15 miesięcy skupieni byliśmy na pracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, testowaliśmy i ocenialiśmy brzmienie w różnych warunkach, zanim uznaliśmy, że zarówno jakość dźwięku, jak i wygląd nas satysfakcjonują.

Przy konfiguracji charakteru brzmienia naszej nowych kolumn korzystaliśmy ze wspaniałych tradycji Audiovector, a za punkt odniesienia braliśmy dźwięk naszej referencyjnej konstrukcji R 11 Arreté 2.0.

PRZEŁOMOWE ROZWIĄZANIA

SR 3 Arreté Raw Surface L.E. brzmi bardziej masywnie i jednocześnie szczegółowo, niż moglibyśmy się spodziewać po kolumnie tego rozmiaru. Połączenie specjalnym klejem twardej obudowy MDF typu sandwich z warstwą betonu, zastosowanie perfekcyjnego tweetera AMT z modelu SR 6 Avantgarde Arreté, okablowanie z flagowych R 11 Arreté oraz wiele innych cech, sprawia, że nasze najmłodsze dziecko dysponuje potężnym dźwiękiem z głębokim, mocarnym basem, a zarazem jedwabistą i przestrzenną barwą wysokich tonów.

Cena detaliczna - 53 990zł
Kolumny powstały w ścisłym limicie 100 sztuk, dostępne są jedynie na zamówienie, które można składać pod numerem telefonu voiceshop: 33 851 26 00. Pozostałe produkty Audiovector dostępne są na naszym sklepie voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci sprzedaży marki Audiovector.