Audio Video Show - to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu audio-video w Europie. Na targach można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych jak m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty. Tegoroczna impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Audio Video Show 2017, przyniesie w naszych ekspozycjach niejedną premierę. Na Stadionie Narodowym, w trzech salach SkyBox i trzech stoiskach otwartych przedstawimy to, co najciekawsze z marek Pro-Ject, Primare, REL, Audiovector, Audio Physic, Chord Electronics, Cabasse, Hana i Cardas Audio.

Skandynawowie z Primare przygotowali nowe produkty w postaci urządzeń serii 35 i 15. Elektronika oparta na wyjątkowym minimalizmie, maksymalnej funkcjonalności oraz tradycyjnie już rozpoznawalnym designie, przedstawiona zostanie z nowymi, w tym roku wprowadzonymi, głośnikami Avantera III niemieckiego producenta Audio Physic.

 

Dwie angielskie marki Chord ElectronicsREL Acoustic w połączeniu z duńskimi kolumnami Audiovector przedstawią set stereo z wyjątkową dwójką urządzeń: odtwarzaczem CD Chord Blu MKII i przetwornikiem Chord Dave oraz znakomitymi głośnikami Audiovector SR 6 Avantgarde Arrete. Po raz pierwszy w Polsce zostanie zainstalowany „SIX PACK” REL G1 MkII– czyli po 3 sub-systemy REL na kanał.

Francuski producent kolumn Cabasse wprowadził w tym roku nową kolumnę głośnikową Alto, uzupełniając serię Murano o  głośnik wolno-stojący. Podczas AVS zagra on  z nową elektroniką serii DS2 pochodzącej spod skrzydeł marki Box Design austriackiego producenta firmy Pro-Ject.

W strefie słuchawkowej zaprezentujemy nowości Chord Electronics: Hugo 2 – przenośny DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym oraz POLY – długo oczekiwane rozszerzenie dla wzmacniacza słuchawkowego z DAC – Mojo.

Stoisko otwarte Pro-Ject przedstawi nowości gramofonowe takie jak gramofony z ramieniem typu S z serii S-Shape, serię Essential Line, nagrodzoną EISĄ, ciekawe gramofony Art Line oraz  gramofon VPO 175 Recordplayer  – gramofon wytworzony w limitowanej serii z okazji 175. rocznicy założenia Filharmonii Wiedeńskiej. Nie zabraknie również nowych produktów BOX-DESIGN oraz akcesoriów.

Tak samo jak w zeszłym roku na stoisku otwartym FANALOG.PL będą przygotowane do kupienia setki wyjątkowych płyt winylowych oraz cała masa drobnych akcesoriów do płyt i gramofonów. analogowych. Warto do nas zajrzeć przygotowaliśmy naprawdę wyjątkowe oferty.

Produkty Pro-JectPrimareRELAudiovectorAudio PhysicChord ElectronicsCabasseHana Cardas Audio oraz płyty winylowe są do kupienia na voiceshop.pl lub w autoryzowanej sieci dealerskiej.